Під Покровом Божої Матері

Сьогодні було по весняному тепло. Це тепло подарував нам недільний травневий день і зустріч з дорогими серцю людьми – нашими однодумцями. Час проведений сьогодні увійде в життєпис нашого містечка і закарбується в пам’яті як день єднання людей, які люблять свою Батьківщину, свій народ, свою віру. Сьогодні ми були як одна сім’я: ми – це парафіяни храму св. Миколая і св. Праведної Анни (м. Глиняни), парафіяльна громада с. Розворяни, представники громад с. Перегноїв, Заставне, Новосілки; волонтери ГО “Подаруй солдату захист” (м. Золочів). Це ті небайдужі люди, які влилися у всеукраїнський волонтерський рух для підтримки воїнів АТО.

Свято розпочалося з молебену до Пресвятої Богородиці. Символічно, в День Матері, підносили свої серця присутні у молитві до Божої Матері з проханням про Покров і опіку всіх матерів, особливо тих, чиї сини захищають рідну землю.

Після молебену відбувся чин освячення прапорів, переданих з передової воїнами АТО з власними підписами і побажаннями. Прапори були урочисто вручені представникам волонтерських організацій, громад, парафій. Школярі села с. Новосілки разом з волонтером-завучем Наталією Гершаль подарували всім присутнім святковий виступ присвячений дню Матері, запросили бажаючих до флешмобу, яким показали, що наша молодь має правильну громадянську позицію, а це значить – в України є майбутнє! Ми дуже цього прагнемо і віримо в Перемогу!

Як символ миру злетіли з людських рук голуби у синє небо, яке віримо, стане мирним для нашої України.

Закінчився захід гостинним частуванням-чаюванням, душевними бесідами і спільними фотографіями на пам’ять, які закарбуються не тільки на фотоплівках, а і у наших серцях.

#СпільнотаЖінокМироносиць

Паломницький центр