Подячна Служба Божа о. Андрія Марцинюка

Я піду за Христом, моя мамо,
Стану світлом для темного світу,
Щоб відкрили для Господа брами,
Свого серця заблукані діти.

1 березня 2020 року…

У повітрі вже пахне сонечком, весною, а у храмі Святого Миколая – особливим теплом, урочистістю із ноткою смутку. Господь запросив нас усіх цього дня на Подячну Божественну Літургію та молитву з отцем Андрієм Марцинюком.
Сумно, адже так непросто відпускати Найкращих, проте щиро радіємо і дякуємо Богові за цей період, у якому Він благословив нашу парафію достойним і добрим пастирем, нас усіх справжнім духовним батьком, другом, просто чудовою людиною.
Період служіння отця Андрія у м. Глиняни був справжнім Божим даром і благословенням для нашої парафії. Більше двох років, ніби небагато, та плоди Вашої наполегливої жертовної праці, Отче, щедро встелили стежки Вашого священичого служіння.
Щиро дякуємо за щире, завжди відкрите для кожного з нас серце. Дякуємо за добру Божу науку, постійну молитву, справжню батьківську любов і терпеливість, добру сповідь і Святе Причастя, щиру розмову і зустрічі часті, за нічні чування звечора до рання, за приємне, тепле чаювання, за цікаві прощі, за промені Божої любові та науки, які Ви посилали  щиро в дитячі серця та до кожного з нас.
Нехай Всемилостивий Господь щедро винагородить Вас, Отче, за невтомну працю своїми дарами, дасть сил і натхнення для нових звершень у подальшому служінні. Бажаємо такої ж ревності у служінні для тих людей, яких Вашій опіці поручить Господь.
Нехай сіяє кожен день добром, хай радість птахом кожну мить співає, а наша вдячність, шана і любов, Вам у житті завжди допомагає на довгі і щасливі роки!!!

Любимо, чекаємо у гості.

Людмила Хомік

Паломницький центр