Вечірня урочиста програма святкування 30 ліття виходу з підпіллля УГКЦ у храмі св. Миколая

Відкрили храм громадою всією,

Святили душі, втомлені життям

І кожен йшов із ношею своєю,

Із совістю своєю в Божий храм…

Даним заходом парафіяни храму св. Миколая вшанували 30 річницю виходу із підпілля УГКЦ. Це стало доброю нагодою для всіх присутніх пригадати непростий період в історії Миколаївської церкви. З вітальним словом до парафіян звернувся адміністратор храму о. Андрій Лукачик. Після випробувань та переслідувань церква вийшла скріпленою у вірі та переконаною у своїй правдивості. Своїми спогадами поділилася професор Львівської національної академії мистецтв п. Зеновія Шульга, яка провела екскурсію-презентацію стежками минулого. Про силу Божу, силу віри, яка діяла в серцях і житті людей – вірних парафіян переслідуваної церкви розповів документальний фільм “Як все було… 30 років назад” і світлини всієї історії минулого та сучасного церкви.

По-особливому зворушливо до рідної церкви звернулися її славні діти – дитячо-юнацький хор “Херувими” під керівництвом Людмили Хомік.

Церква має свого покровителя, в честь якого і названа – св. Миколая Чудотворця Мирлікійського. Великого угодника Божого у своїх піснях прославили “Херувими” і творчі колективи: театр однієї вулиці “Сонечко” та молодіжна спільнота храму св. Миколая “Єдність сердець”.

У ці зимові дні особливо відроджується пам’ять про св. Миколая як згадка про те, що великий святий щедро обдаровує всіх дітей християнського світу. І до наших діток він завітав та гостинці передав. В молитві у всіма улюбленій пісні “О хто, хто Миколая любить” присутні дійства подякували св. Миколаю і помолилися за добру долю для кожної родини і для неньки України.

Щиро дякуємо організаторам дійства о. Андрію Станішевському та Зоряні Буряк, всім учасникам і гостям свята.

 

Паломницький центр