“Жінки Мироносиці” у Джублику

Дозволимо собі запропонувати всім охочим «формулу» Благословенного недільного дня: зустріч з Господом + гарно проведений час у колі однодумців + подорож мальовничими місцями рідного краю. Спільнота «Жінки Мироносиці» храму св. Миколая м. Глиняни все це поєднала і втілила у життя. Вже стало доброю традицією у Томину неділю, у свято жінок Мироносиць відзначати створення нашої спільноти. На другу річницю нашого народження ми вирушили у паломництво.  Цього разу нас зустрічало сонячне Закарпаття, багате своєю історією, традиціями, пейзажами та святими місцями.

Головним лейтмотивом нашої подорожі стало паломництво до місцевої святині УГКЦ – Джублика. Дорога подорожі була неблизькою, проте насичена духовною програмою: Благословення і духовні повчання наставника спільноти о. Андрія Лукачика, молитви на вервиці та в намірах людей, які просили про молитву, прославляння Бога у воскресних піснях. Програма була насиченою. Ми дізналися про історію Об’явлення Богородиці, про свідчення особливих ласк, отриманих у благодатному місці. Апогеєм стала Свята Літургія, яку відслужив разом з парафіянами  о. Андрій Лукачик.

Продовженням подорожі стала екскурсія до замку Паланок у м. Мукачево. З великим захопленням ми слухали розповідь гіда про історію, героїчне минуле і сьогодення знаменитої пам’ятки архітектури Закарпаття.

Ми були втомлені, але щасливі. Час неначе зупинився. Все пройшло на одному диханні.

Це паломництво було б неможливим без мудрої організації координатора спільноти Галини Багрій, без духовного супроводу о. Андрія Лукачика, без співу диригента хору «Херувими» Людмили Хомік, без врівноваженості водіїв Віталія  та Івана та всіх тих, хто прийняв участь у даній прощі. Відрадно, що  разом  з спільнотою «Жінки Мироносиці»   подорожували парафіяни храму св. Миколая УГКЦ, Праведної Анни ПЦУ м. Глиняни, друзі-волонтери з ГО «Подаруй солдату захист», парафіяни  с. Новосілки та с. Якторів.   Велика подяка усім!

Залишаться у нашій пам’яті і серцях непідробні почуття  і закарбуються  особливі моменти, враження.

 А ми з нетерпінням чекаємо на наступну подорож та  віримо, що вона буде не менш захопливою і пізнавальною…

Зоряна

 

Паломницький центр