Посвята до Вівтарної Дружини храму св. Миколая

14 жовтня на свято Покрова Пресвятої Богородиці щорічно відбувається посвята вівтарників. В цей день приймають присягу хлопці юнаки у дійсні члени Вівтарної Дружини. До цієї посвяти хлопці готувались впродовж одного року, який був для них випробувальним терміном.

Вівтарники складали присягу найперше про те, щоб у своєму житті плекати набожність до Пречистої Діви Марії Небесної Покровительки. Хлопці висловили свою готовність з радістю і побожністю відвідувати якнайчастіше храм Господній, щоб у молитві та в розважаннях єднатися з Господом. А також будуть дбати про красу Божого храму, про його святість і належну гідність і чистоту.

Цього року була перша посвята у дійсні члени Вівтарної Дружини храму св. Миколая м. Глиняни. Сподіваємось, що така подія стане заохотою для інших хлопців однолітків, щоб змогти прилучитись до спільноти, яка зможе виховати у своїх членах більшу любов до Бога та храму.

Нехай Всемилостивий Господь благословить усю Вівтарну Дружину, а Пресвята і Пречиста Його Мати провадить стежками впродовж цілого життя.